| AndrewDallas a întrebat:

deci am Samsung j3 2016, și nu pot sa pun emoji la contacte, am încercat tot felul de tastaturi, ce pot face sa pot pune emoji?

3 răspunsuri:
| Ria2005 a răspuns:

Ai putea sa iti instalezi o tastatura de pe Magazin Play si daca nu merge este posibil ca telefonul sa nu accepte emoji la contact

| Ria2005 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi o tastatura noua de pe Magazin Play iar daca nu poti probabil ca telefonul nu accepta emoji la contacte

| LPCTSTR a răspuns:

Din cate stiu, tastatura Samsung are emoji insa butonul nu se afiseaza.
Incearca sa apesi pe butonul din stanga jos, exact langa space si poate vei vedea o fata zambareata(butonul) pe acolo.