| NoNameMyName a întrebat:

Dupa cum stiti ca acum in 2018, sa-ti faci un pc pe componente e tot mai scump.
Eu as dori sa achizitionez acest pc : http://www.cel.ro/......CozMjUu-l/
- dar vreau sa stiu daca merita si daca sunt componente de calitate (nu cele mai bune din seria lor dar sa stiu ca nu e o chinezarie ca myria -_-). Asta e intrebarea daca componentele sunt compatibile si daca merita.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sistemul este ok, singurul lucru slab la configuratia asta este sursa care este de la carcasa si e cam slabuta. In rest configuratia destul de buna la banii astia.

1 răspuns:
| NoNameMyName explică:

Esti singurul care a raspuns, nu mai astept deci primesti funda!