| Andrei900Boss a întrebat:

Imi da error Microsoft visual C++ runtime si am facut si cu cmd ce e in video nu a mers am vrut sa instalez C++ nu a mers ca zice ca am o problema, era ca mai imi da o eroare din asta si era un video in care era copy-paste un fisier, ceva runtime si nu stiu care era fisierul ala download runtime ca sa il pun pe C: system32 si paste si gata s-a rezolvat eroarea si nu mai stiu care era video-ul ala. Cmd nu merge instalarea C++ runtime nu merge zice ca il am. Deci care e fisierul ala sau video-ul sa ma iau dupa ala?

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Ca idee, runtime-ul de MSVC se instaleaza direct de la Microsoft.
Trebuie insa sa stii ce versiune: 2005, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015 sau 2017 si 32 biti sau 64 biti.