| ZoLd a întrebat:

Salut, TPU!
In ce program pot edita documentul acesta?
https://imgur.com/a/8kKysuu

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Foaia aia ce hârtie vrei s-o editezi?

| NLS a răspuns:

Fie il scrii de la zero in Word (din Microsoft Office) sau Writer (din pachetul LibreOffice - gratuit)
fie incerci sa il scanezi ca imagine (poza) si il treci prin
Abby FineReader (apoi stergi o multime de impuritati din document, treaba migaloasa).

Avand in vedere cum arata, NU merge sa il scanezi direct ca PDF si sa il prelucrezi cu Adobe Acrobat
sau PDF XChange Editor Plus.

Eu l-as scrie de la 0.
E mult mai rapid si mai usor.

Bula
| Bula a răspuns:

In programul Avocat Bun.
"Tipizata" fotografiata nicidecum nu are valoare juridica si ar fi de preferat sa fie redactat individual de un jurist priceput, pentru fiecare arendas!