| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 (un win foarte tare) si acum am o problema, MARE, am imprimanta XEROX Phraser 3122 si nu are driver pentru windows 7, ce ma fac, am nevoie de imrpimanta!
Dau funda, raspuns urgent va rog!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Are driver pentru Windows Vista?
Daca da, instaleaza Vista. big grin
Este asemanator cu 7 doar ca consuma mai putine resurse.

Bafta! wave

| horia2012 a răspuns:

Ori instalezi Vista, ori XP. Sau un dual boot. Instaleaza XP pe cealalta partitie
(mai fa o partitie-daca ai numai 2 si salveaza tot ce ai acum pe a a II-a in noua partitie) dupa care prin bootare instalezi XP in a II-a. Intrii pe XP, instalezi driver-ul imprimantei si o folosesti.
Asta, pentru ca trebuia sa cauti inainte de instala 7 daca ai toate driverele necesare.

Răspuns utilizator avertizat