| Mihaiiiii989 a întrebat:

Mi-am scapat laptop-ul cand vreau sa il aprind porneste cularul merge 10 sec si se închide, iar ecranul nu se aprinde. Initial am crezut ca este o problema cu ramii ca erau ridicați cand l-am desfăcut. Stie cineva ce are, il pot repara? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| NicolaeP a răspuns:

Daca nu se aprinde ecranul este naspa. Verifica hardul, poate a iesit din mufa si impinge-l la loc. Verifica toate mufele sa fie ok. Daca tot nu merge du-te cu el la un specialist sigur iti va spune care este problema