| AlbertDaniel a întrebat:

Pâna la ce Android pot upgrada un Samsung s2 plus? Si cum sa fac update-ul fara sa pierd informaţiile? Dau funda! Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Poti sa il upgradezi oricat de mult vrei, insa nu te astepta sa iti mearga bine un Android 6.0, telefonul este destul de depasit, iti recomand sa nu ii instalezi tu un alt Android, decat daca se va face o actualizare de sistem, pentru ca doar cei care au facut telefonul vor sti exact care Android merge cel mai bine pe acel telefon.

| Boss_Andy_2000 a răspuns:

Intri in setari si dai in jos pana unde scrie despre telefon si apesi acolo si iti citesit si vezi ca scrie acualizare Android