| Zebra2 a întrebat:

..peste 2 zile imi voi lua un nou pc.dar nu stiu care....eu as vrea sa ma joc jocuri nu prea sofisticate pe el(bf3, far cry 3, crysis 3, assasins creed 4 etc....as vrea sa imi iau exact ca al unui prieten..care se joaca bf4, gta 4, assasins creed unity pe acest pc http://www.altex.ro/......3-linux...

Voi ce spuneti? Cel mai bun raspuns funda

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu e bun!
E foarte slab, mai ales acea placa video care abia duce gta 4.

Care este bugetul tau maxim?

| Zebra2 explică:

Eu vreau sa joc pe cerinte minime...dar prietenului meu de ce ii merg jocurile...a apropo el joaca pe low