| Mazureac_Alin_1999 a întrebat:

Pot sa conectez un smartwatch Samsung gear s2 cu un iphone 5s? Am vazut pe youtube diferite tutoriale dar ma tem sa nu fie false!

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cum sa fie false? La ce bun? E in avantaju celor de la Samsung ca smartwatch-urile lor sa fie compatibile cu iOS. Il conectezi pur si simplu prin bluetooth.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e adevărat poți să o faci. Nu are cum să fie false atâta timp cât există atâtea videoclipuri pe youtube despre acest lucru.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Cauta ceva pentru utube sau google

| darrio2007 a răspuns:

Nu sunt false.Ai incercat sa te conectezi si nu a mers? Nu se intampla nimic daca incerci.