| RaduVladStefan a întrebat:

Puteti sa imi spuneti care laptop e mai bun si de ce?:
-Lenovo, procesor amd a12-series, 8 gb ram, 1tb memorie, graphics amd radeon r7
sau
-HP touch-screen laptop, Intel core i3 7100U, 8gb ram, 1tb memorie, graphics hd graphics 620

Va rog am nevoie de un raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| IMihaitza a răspuns:

Lenovo este mai, bun.
Deoarece, procesorul amd a12, este mult mai performant decat i3, ceea ce inseamna, ca iti va fuce jocuri gen ( fortnite, paladins ( pe medium), cs go... fara gta v si deaste ) daca vrei sa joci gta v, fra cry si restul mai bine iti iei un pc de gaming pentru ca costa mai phti decat un laptop de gaming, iar pe pc poti face upgrade in timp

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Macbook pro.

| andrefrancais a răspuns:

Eu recomand Dell