| Krs123153 a întrebat:

Vreau sa cumpar o unitate pana in 3000 RON pentru jocuri, ce mi-ati recomanda? Sa nu fie de pe PCGARAGE

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2992338/ de restul 100 lei poti cumpara asamblare daca nu stii cum sa-l faci.

| Superior a răspuns:

De ce n-ar fi de pe PCG? E un site foarte de incredere si cel mai mare, sau unul dintre cele mai mari site-uri de calculatoare din Romania.

| Adrian926a a răspuns:

Recomand sa cumperi pc pe piese si sa il asamblezi tu sau cineva din familie care se pricepe un var mai mare poate.
https://www.pcgarage.ro/......3gb-gddr5/

acest pc e bun dar daca il cumperi pe piese dai si mai putin si de restul care iti mai ramane iti poti cumpara si un ssd si pc-ul o sa iti mearga mult mai bine.

| CM7YRE a răspuns:

Http://l.profitshare.ro/l/4099153 60 Fps-uri minim pe ultra (Depaseste putin bugetul dar poti opta pentru un i3). Utilizeaza codul VCUHU9KS daca dai comanda te rog si daca ai intrebari lasa un mesaj privat.