| curiosul007 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon la abonament (telekom) si nu stiu ce sa fac. m-am uitat la un HTC desire 626G Dual Sim link: https://www.telekom.ro/product/htc-desire-626g-dual-sim- albastru/20305938/
ce parere aveti despre acest telefon? merita? vreau argumete. daca are cineva, vreau detalii despre sunet si camera.

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Da este destul de bun, am avut unul și m-a ținut 2 ani fără a se strica sau complicații iar sunetul și camera sunt impecabile, se aude cam încet uneori. iar la abonament merita total!