| Daragangabriel10 a întrebat:

Vreau sa imi instalez un program de editat video si cand intru pe el imi da o eroare cu 0xc000001d.
Si mai am o intrebare am windows 7 si nu se face update-ul iar daca incerc sa il setez nu merge imi spune care cum pot sa rezolv astea 2?

Răspuns Câştigător
| ionut12iancu a răspuns:

Cel mai probabil ai win piratat si din acesta cauza nu se fac update-urile, si eu am patit, daca iei win 7 fara sp1 s-ar putea sa isi fac update-urile sau poti sa incerci sa faci asta:
Intri in Contol Panel
Sub System and Security ai Find and Fix Problem selectezi asta
Dupa care dai pe Fix problems with Windows Update

1 răspuns:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, daca sistemul de operare nu este original iti recomand sa nu ii faci update