| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa ma apuc de un post de radio online sa fie de la ora 7 sau 8 in fiecare seara.

Vreau sa imi spuneti de ce pluginuri am nevoie. Din ce am auzit sam bradcaster este bun dar vreau altul asa ca sa va aud si voua parerea pe ce site sa imi fac radioul si daca stiti si un program de schimbare a vocii ar fi minunat.

Multumesc!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Te chinui degeaba, in 2018 nu mai asculta nimeni radio online, abia mai sunt ascultate radiourile mari.