| robert2007 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vapat si m-am uitat de ceva timp la reviewurile Aramax Power 5000. Ok, toate bune, l-as fi cumparat pana acum deja daca n-ar fi intervenit o problemă. Având în vedere că e un mod regulat si are bateria incorporata, am auzit ca are protectie impotriva scurtcircuitului ca toate modurile regulate si in caz de asa ceva se opreste instant, practic nu prea poate exploda. Este adevarat sau se aplica aceeasi regula, poate exploda oricand daca il transportam langa chei, telefon sau pur si simplu din senin daca bateria e mai mult sau mai putin sau deloc avariată? Cer raspunsurile unor oameni care stiu cu ce se mananca vapatul, modurile regulate etc. Sunt in zona vreunui pericol daca folosesc starter kitul Aramax Power 5000?

1 răspuns:
| Shadow136o a răspuns:

Cel mai bine eviți cheile, etc. Sa îl pui undeva într-un loc sigur. Vape on