| marcantonion a întrebat:

vreau si eu sa știu de ce cand fac update la Windows îmi da asta The application was unable to start correctly (0xc0000005).Click ok to close the application va rog sa îmi răspundeti Rpd nu merge nici o aplicație

1 răspuns:
| StefanERC a răspuns:

OK, cred că acest lucru se va rezolva.
Mai întâi de toate, te duci in System Restore si selectezi o data care este dinaintea aparitiei acelei erori. Apoi:

1. Deconectezi de la internet
2. Deschizi Control Panel
3. Deschide Program and features
4. Faceți clic pe "View installed updates" din partea stângă
5. Găsi "Security update for Microsoft Windows (KB2859537)" la secțiunea Microsoft Windows
6. Dezinstalați actualizarea și reporniți vă PC-ul (poate dura foarte mult timp pentru a configura)
7. Du-te la Windows Updates și ascunde (KB2859537)
8. Reconectați la Internet
Gasesti in acest tutorial cum sa restaurezi sistemul windows cu System Restore https://www.youtube.com/watch?v=6PWajI-e55o

Sper ca te-am ajutat. O fundita mi-as dori :)