| IonION2002 a întrebat:

Salut tuturor! Am 16 ani, ma numesc ion si vreau sa inep un canal de Youtube, pe tema top-uri si curiozitati.Am nevoie sa-mi spuneti un nume creativ de exemplu:Now You Know,Acum stiu, TOP 5, TOP OPT, MostAmazingTop, etc.Si vreau sa-mi spuneti cam cit costa un microfon cit de cit decend, intre 1000-2000 de lei MDL

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Inainte sa te apuci de YT mai bine apuca-te de gramatica si recapituleaz-o de la inceput...
O sa ai nevoiewinking

| OMEGALIN a răspuns:

Salut,Ion! happy Numele trebuie sa ti-l gasesti singur, e o chestie care o sa te reprezinte. Microfonul de asemenea, depinde de tine, nu pot sa te ajut, poate iti va putea face cineva cateva recomandari dar tu trebuie sa iei decizia finala.Ce vreau sa-ti spun in special e sa nu incepi daca ai de gand sa faci acelasi lucru.Sunt destule canale. Daca ai o initiativa noua, idei, subiecte la care nu s-a mai gandit nimeni si stii ce sa incluzi in videoclipurile tale, nou si ingenios, ai suportul meu si mi-ar placea sa-mi trimiti un link dupa ce ai vreo 2 videoclipuri postate happy