| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Are cineva idee sau a mai desfacut cineva subwoofer de la genius 5050 v2? Nu pot sa imi dau seama cu ce e lipit, nu merge de niciun fel sa il desfaci, daca fortez mi-e ca se rupe lemnul ala mai mult ca sigur.

2 răspunsuri:
| eunumberone a răspuns:

Hmmm..ar trebui sa aiba suruburi pe undeva...sau poate are si nu se vad. poate are niste dopuri sau a fost foliat peste suruburi...incearca sa dai cu mana pe acolo poate simti vreun capat de surub

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce problema are de vrei sa il desfaci? tu stii sa il repari? sau sa il mai asamblezi la loc? Vezi daca vrei sa il desfaci, ai nevoie de surubelniță lungă, în cruce deoarece suruburile sunt in cruce, daca nu sunt in cruce, atunci sunt ca la Philips, imbusuri, ceea ce inseamnă ca ai nevoie de o surubelnită cu cap imbus specială pentru asemenea suruburi, dar inca odata te intreb, ce are de vrei sa il desfaci?