| Andrei2991 a întrebat:

Vreau sa dau burn la un windows pe stick. Stiu pasii si tot... Dar nu stiu daca dupa toate astea voi mai putea copia fisiere. Pentru ca am un stick USB de 32 GB. Si nu vreau sa instalez windows-ul si apoi sa nu mai pot copia fisiere pe el.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Dupa ce instalezi windowsul il formatezi si il poti folosi fara probleme pentru stocare de fisiere.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Normal că poți.Și windows-ul, chiar dacă e el sistem de operare tot ca orice dată se comportă, deci după ce ai instalat windoza poți formata stick-ul cu mențiunea că pe acesta va rămâne o porțiune foarte mică ce este destinată sectorului de boot, porțiune ce se poate distruge formatând stick-ul din managerul din Windows.Succes