| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tastatura si am ramas la doua variante: una este Tastatura natec Genesis rx66 iar a doua este tastatura semimecanica newmen Gm 100. Care credeti ca este mai buna, accept ca sfat si alte tastaturi. Funda

2 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Eu am luat de la altex Microsoft Wireless Keyboard 800 cu tot cu mouse si is multumit de achizitie, cred ca m.o costat cel mult 300 lei. Bafta!

| Mafiotu007 a răspuns:

Normal ca Genesis rx66, se vede si diferenta de pret.Dar la tastatura iti trebuie doar taste, ala e un fel de monstru, si dai bani pentru taste si led nu? De led te plictisesti repede, uite aici o tastatura cu aspect placut:
http://www.altex.ro/tastatura-gaming-natec-genesis-r11