| tony09 a întrebat:

Vreau sa imi fac un hdd extern folosind un hdd de laptop si vreau sa imi comand un rack de pe internet, insa am o nelamurire la unele rack-uri specifica sistemul pe care poate opera iar la unele nu, de exemplu eu vreau sa il folosesc si pe windows 7 si probabil si pe 8, imi puteti da un sfat deoarece nu vreau sa intampin probleme? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

O sa functioneze pe amandoua stai linistit

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai nevoie de rak neapărat, că poți folosi și un adaptor universal în genul ăsta:
http://www.edishop.ro/....../index.php
Va funcționa pe orice sistem de operare vrei prin plug& play.Succes