| ContDeTpuFTW a întrebat:

Vreau sa stiu daca placa de video http://www.samwise.ro/......-dual-2196 este mai buna ca una nVIDIA geforce 210 1gb 64 biti.

1 răspuns:
| bogdanz04 a răspuns:

Placa VIDEO(alea sunt placi video ce cauti tu, nu placi de baza) Quadro FX 3400 de 256 mb este MULT mai slaba decat acel geforce 210 de 1gb, conteaza si memoria ram, dar si mufele disponibile, pe cea din link-ul tau ai doar 2 dvi, insa pe acel geforce 210 de 1gb, ai un slot de dvi, unul de vga, si unul de hdmi, deci practic pe acel geforce 210 ai ceva avantaje fata de Quadro FX 3400, dar sa nu te astepti sa te duca GTA V, Watch Dogs, Battlefield 1 sau mai stiu eu ce joc cu cerinte mari.