| SynapseNinja a întrebat:

Am descărcat de pe internet DivX 10 Convertor și alte câteva programe din suită, dar numai Convertor mă interesează. Ce spuneți, e ok? Că vreau să descarc niște filme de pe internet și să le pun pe dvd si apoi sa le vad pe tv, numai ca dvd player-ul nu suporta formatul MP4 (ca in acest format le descarca) si suporta numai formatul DivX si imi trebuie un compresor. Stiti alt compresor care compresează filmele si videoclipurile din MP4 în DviX? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca cu VLC sau daca nu programul asta e cel mai bun "C:\Program Files (x86)\Video to Video\vv.exe" si MPEG merge la dvdiul tau

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca cu VLC sau daca nu programul asta e cel mai bun "C:\Program Files (x86)\Video to Video\vv.exe"