| Fichus a întrebat:

Salutare, am o intrebare... Credeti ca site-ul acesta, http://shopmobil.eu/ este unul de incredere? Doresc achizitionarea unui Samsung Galaxy S8, m-ar interesa o parere si cateva informatii despre livrare in cazul in care ati interactionat cu acest magazin online. Multumesc!

1 răspuns:
| Apollo007 a răspuns:

Daca plătești cash la livrare nu vad care ar fi problema. Nasol e cu garanțiile. Din acest motiv eu apelez doar la magazinele cunoscute gen flanco, eMAG, altex etc. Cu astia nu am avut probleme.