| sanduchiprian a întrebat:

Am un iPad 2 (Wifi) si am IOS 6. Vreau sa fac downgrade dar n-am shsh blobs.Ma puteti ajuta cum sa fac downgrade la IOS 5.1.1!

1 răspuns:
| GabrieloKg a răspuns:

Din cate stiu eu iti spun: Nu ai cum sa faci downgrade la nici un produs Apple. Pe niste siteuri gasesti Ios 5.1.1 si altele si mai vechi, dar singura meoda sa le instalezi este prin iTune dar iTune nu te lasa. Din cate stiu eu nu a facut nimeni program separat care instaleaza software pentu Ios