| Omega_Dorel_1990 a întrebat:

Salutare TPU aş dori sa stiu cum sa pun un videoclip (youtube) la inceputul unui capitol in wattpad!

1 răspuns:
| IndianaEvansy10 a răspuns:

Hey, cand intrii pe CREAZA si pe cartea pe care o scrii la inceputul foii unde urmeaza sa scrii capitolul iti apar doua iconite, una cu o camera de filmat si una cu o poza, pai dai pe cea cu camera de filmat si iti va cere URL paginii de youtube cu videoclipul respectiv, il copiezi dupa care te duci si ii dai paste in casuta de pe wattpad dupa care dai enter.
Sper ca te-am ajutatwinking