| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Unde scrie numarul de vizite pe profilul TPU, ce vrea sa insemne asta? Numarul de profile pe care le-ai vizitat sau numărul de profile care ti-au vizitat tie profilul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna numarul de intrebari pe care ai intrat, indiferent ca ai dat sau nu raspunsuri.

| Petrovic a răspuns:

Este numărul de logări pe site, fie doar pentru a vedea dacă ai primit răspuns la o întrebare, fie dacă ai pus o întrebare, fie dacă doar ai intrat și te-ai deconectat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă accesezi link-ul vei vedea punctajul tău. Primul rând spune despre câte vizite ai pe site, așa cum a explicat user::PTGB88G.
https://www.tpu.ro/utilizator/aavbyn