| nashu40 a întrebat:

Salutari!
Am o mica/mare problema cu o imprimanta HP Business Inkjet 2800 PCL5. As dori sa stiu daca scoate fotografiile doar cu bordura alba sau nu. Am incercat cam toate setarile de acolo si pozele 10x15 imi ies doar cu bordura alba. Are cineva acest model si stie ce trebuie sa setez ca sa pot scoate o poza full page pe 10x15?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DragonSilver a răspuns:

Uite cateva sfaturi: -Poza trebuie sa fie destul de mare
-Trebuie setata din calculator lungimea si latimea
-Daca folosesti copiatorul, ce adaugi asta copiaza exact cum este acolo.
Incearca sa folosesti driver-ul de la imprimanta respectiva, acesta il poti gasi pe net sau poti folosii cd-ul oferit la cumpararea acelei imprimante.