| Ioananmt a întrebat:

Samsung Galaxy S4 sau Samsung Galaxy S4 Active? De ce?

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Samsung Galaxy S4 ca e mai bun.

| DRionutST a răspuns:

La Samsung Galaxy S4 nu se mai gasesc softuri si aplicati nu le suporta a fost in gen de probe telefonul pe cand Samsung Galaxy S4 Active...

| PVAAVU a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Active (nu degeaba i se spune active).

| Gabi05 a răspuns:

Samsung galaxy S4 i9505 e mult mai bun ca S4 active.
S4 fiind echipat cu o camera de 13mp, fata de s4 active care are o camera de 8mp.
S4 i9505 e imbunatatit la ecran avand Corning Gorilla Glass 3, fata de Gorilla Glass 2 din s4 active
Pe s4 gasesti un ecran super amoled cu culorii frumoase si rezolutie full hd, cat despre s4 active, are un tft tot full hd

| Toma12456 a răspuns:

S4 I9505!