| taineamea a întrebat:

Se poate sa postezi direct de pe telefon pe facebook pozele facute in urma cu cateva minute intr-un alt fisier decat cel numit "de pe telefonul mobil"?

2 răspunsuri:
| D3nys02 a răspuns:

Da! Sora mea facea asa!

| Dheutsik a răspuns:

Nu,crede-ma,nu se poate.Am incercat si eu si m-am documentat si am intrebat prieteni, rude, dar nu poti.Decat daca pui acea poza apoi la profil sau coperta, iti va aparea in albumul profilului/copertii.Dar mai mult de atat nu poti sa faci. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy