| LanguageMaster a întrebat:

Smartphoneul Galaxy S7 Edge merită cumpărat?

6 răspunsuri:
| Torinos a răspuns:

Acum vorbim de un smartphon avansat in tehnologie, un smartphone care a promis mult cand a aparrut pe piata, un smartphon pe care il am si eu de aproape un an si pe carel apreciez foarte tare. Eu ti-l recomand pentru ca are viteza buna de miscare si un aspect foarte frumos. Succes in alegerea telefonului potrivit pentru tine si sper ca te-am ajutat!

| dannys a răspuns:

Eu il am din noiembrie si pana acum sunt muitumita de el si cred ca merita cumparat.

| userul7200 a răspuns:

E ca si cum ai intreba daca merita sa faci sport...
Normal ca merita (pentru cine are bani de dat), e un telefon puternic, dar vei vedea ca nu peste mult timp va iesi S8

| NoFeelings a răspuns:

Da, merită!
Dar ce zici de modelul simplu? Mi se pare mai "nașpa" este, mai ales la selfie in grup, că dacă e un om la marginea, efectiv se curbează fata respectivului.

| EkToR a răspuns:

Merita si o spun cu mana pe inima am apucat sa butonez un astfel de "telefon" este unul foarte reusit cu finisari foarte bune, componente de top, o gama de culori destul de ok, are o miscare fluida prin aplicati, se misca foarte bine pe net.
Sa nu uitam de camera super buna de la Samsung carer face aproape ca o camera de dslr(in proportie de 60-70%).

| darrio2007 a răspuns:

Merita, cum sa nu. Daca te tine buzunarul.