| maissa a întrebat:

Stie cineva cat ar costa sa schimb ecranul la un laptop Toshiba? nu e ffff vechi l-am luat de un an si ceva,si l-am scapat pe jos, aveti idee? multumesc!

4 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Trebuie sa specifici modelu la laptop
ex: laptop Toshiba c75-a-10w

| MariusN1 a răspuns:

Http://www.displaylaptop.ro/......s5233.html

daca nu ti-l schimba la sediul firmei manopera este pe undeva pe la 50 lei

| relian a răspuns:

E simplu.Intra pe ebay cauta displayul laptopului tau dar trebuie sa stii modelul, este scris pe undeva pe laptop si asa afli cam cit costa. Apoi intrebi pe cineva cit iti ia sa til monteze si ala e pretul. Daca te pricepi tu sal montezi e si mai bine te duce si mai putin.De fapt nu e mare filozofie sal poti schimba.Dar trebuie sa spui ce model de laptop ai, eventual ca unia sa iti poata da un pret.

| stlucian a răspuns:

Cauta pe aici modelul :
http://www.displaylaptop.ro/177-toshiba
Manopera pana in 70 lei.Depinde de service.