| stweety10 a întrebat:

Stie cineva vre`un cod de decodare pentru Samsung GT C-3010? E codat pe Vodafone si vreau sa mearga in orice retea. Dau fundita.

8 răspunsuri:
| primaru a răspuns:

La un servis de telefoane e 30 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu se gaseste nici un cod care sa-l faca sa mearga si in alte retele, dar...in curand vor fi obligati sa le decodeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa la serive poti decoda cu program si cablu de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce e deschis telefonul in meniu, schimba cartela si asteapta ca se restarteaza dupa care iti accepta cartela. din pacate trebuie sa faci asa de fiecare data cand se inchide telefonul.

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Si eu il am codat pe vodafone si am facut urmatori pasi si mi-a mers pe orange...cu telefonul aprins, am scos cartela de vodafone si am bagat una de orange, dupa cateva secunde telefonul s-a restartat si a acceptat cartela de orange

initial incercasem sa bag cartela de orange cu telefonul inchis si nu mi-am mers(imi zicea invalid SIM), e posibil sa nu mearga la toti , dar mie mi-a mers pe samsung c3010, e posibil sa mearga si pe c3050 ca e cam acelasi model numai ca e cu slide

| Banciu_Amelia_Adina_1985 a răspuns:

Stie cineva vre`un cod de decodare pentru Samsung GT C-3010? E codat pe Vodafone si vreau sa mearga in orice retea.

| Banciu_Amelia_Adina_1985 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu tel asta
gt c 3010 sa-l pot folosi si in alte reltele nu numai in Vodafone