| Username3 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie/program prin care sa editezi pozele ca sa para ca-ti curge fata, mainile etc stiti ce zic

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Programe: Affinity Photo,
GIMP, sau Photoshop

Dar nu e chiar ușor, va trebui sa cauți tutoriale pe YouTube, pentru fiecare în parte.
Totodată, pentru obținerea efectului dorit, nu exista o procedura standard, se pot utiliza mai multe metode diferite, ce duc în final către același gen de rezultat.
Important e sa lucrezi cu layere și sa folosești layer mask.