| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Stiti cod de fraises pe transformice? Cine îmi va da va primi un,,like" de la minewinking (,, like"-apreciere ca mi-ati spus).

4 răspunsuri:
| Lungu_Vasile_1979 a răspuns:

MDAS82NAG eu l-am folosit dar codurile astea sunt o inselatorie! nu merg! ca sa iti pui fraises pe transformice trebuie sa dai bani! aste nu merg crede-ma am incercat!

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Motoc_Alex nimeni nu iti va da un cod fraises numai pentru un like si sa dea bani. Eu n-am inteles de ce nu poti sa dai bani ca toata lumea ti-e sila sau numai ai credit?

| Friday13 a răspuns:

Coduri "gratis" pe transformice nu prea mai sunt poate 1 sau 2 dar nu le stie nimeni

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Am gasit eu o cale! Tot ce trebuie sa faci este sa completezi acest formular si sa citesti cu atentie pagina de bun venit!

http://capsuni-gratis-oferta-garantata.webnode.ro/