| robertosi a întrebat:

Stiti cum se modeaza un xbox 360?

3 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Nu iti poti moda consola acasa.
De fapt poti - trebuie sa desfaci consola - sa urmezi un tutorial de 120 de pagini. etc. Si ai mari sanse sa o strici.
Cel mai indicat ar fi sa mergi la cineva care e specializat pe modari console. O sa terezolve cu 100 - 150 de lei - depinde cand e fabricata consola.
Dupa modare pot aparea unele probleme : 1. Garantia. 2. Poti fi banat pe XbolLive [mai devreme sau mai tarziu - depinde ce noroc ai].
Chestia buna e ca poti sa descarci de pe net jocuri - sa le arzi pe dvd-uri si sa le joci fara costuri uriase.
Un joc original costa destul de mult.
Am si eu un xbox 360 de vreo 3-4 saptamani.
O sa il modez dupa primul an de folosire.
Nu incurajez si nu am incurajat vreodata pirateria. Ai mare grija`!@
Sper ca ti-am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| Sua a răspuns:

Nu