| RealKing01 a întrebat:

Stiti o firma de curierat care livreaza sambata sau duminica? Ca am comandat ceva si scrie la status comanda: Incepand de maine

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Duminica mai niciuna. Doar sameday de pe la emga daca platesti parca mai livreaza duminica.

Daca scrie incepand de maine nu inseamna ca vine maine

| sierra1 a răspuns:

Nu, toti stau acasă cu familia

| Wr3nch a răspuns:

De luni. Eu am comandat joia cu sameday si a venit martealaughing

| mihai69 a răspuns:

Unii livrează, contra unei taxe suplimentare.
Dar dacă ai ales ca metodă de livrare una standard, să nu te aștepți să vină mai repede de luni.

| siriusblack98 a răspuns:

Sameday livreaza si sambata fara cost suplimentar. Dar au program scurt, pana pe la ora 14 daca nu ma insel. (Am lucrat in colaborare cu ei la o firma de transport). Dar duminica nu lucreaza.

| Radu_Ionut_1993 a răspuns:

Aprope toate firmele livreaza si sambata dumina nu livrea mai nici una poate una contra cost.Mai mul ca sigur de luni in colo isi vine pachetul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt.