| anonim_4396 a întrebat:

Stiti si voi un program cu care poti face CD bootabil ( cu windows ), in afara de Nero? Daca acel program e gratuit cu atat e mai bine.

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

CDBurnerXP: http://cdburnerxp.se/? lang=ro

4 răspunsuri:
| blue29 a răspuns:

Infrarecorder arzi imaginea si gata e bootabil. Il gasesti pe google e free.

| cosmon a răspuns:

ImgBurn
CDBurnerXP

| shadow_7739 a răspuns:

Power Iso...parca mergea.

| drg1994 a răspuns:

Da iti zic eu poti face cu power iso un cd bootabil eu am facut 5 windowsuri si e usor intri in poower iso sus este fereastra burn si dai acolo alegi img cu windows si gata viteza de scriere sa fie 8x daca nu iti dai id meu si ma contactezi drg_ciprixvaly_9 succes