| barosanu69 a întrebat:

Stiti site-uri gen "auto like" sau "free like" pentru Facebook? Particip la un concurs unde comentariul cu cele mai multe like-uri castiga si am nevoie de cateva like-uri in plus... Stiti un site care ma poate ajuta? happy

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mjxjucft si apoi te apleci, ca sa ridici sapunul. Daca esti gratios: vei primi likeuri la fiecare aplecare. laughing laughing laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sunt niste grupuri pe Facebook : schimb de like-uri. Poti incerca acolo, scrii ca faci schimb de like-uri, unii iti lasa comentariu unde vor sa le dai like si ei in schimb sa iti dea la ce vrei tu.winking

| LPCTSTR a răspuns:

Oh, well, prostii, idioțenii, cretinisme și minciuni.