| MonkeyBoy a întrebat:

Stiti vreun program unde sa inveti engleza? Cum se pronunta cuvintele si sa inveti cuvinte noi. Mai pe scurt sa inveti sa comunici cat mai bine.

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Rosetta Stone

| mariahoran a răspuns:

La fel de bine poti invata pe Facebook. Trebuie sa vorbesti cu altii din tari straine. asta te va ajuta la gramatica si acumulare de cuvinte noi. Cat despre pronuntie stai cu un text in engleza in fata calculatorului si scrii cate un cuvant pe google translate ca sa auzi cum se pronunta sau daca nu cu un dictionar. e destul de simplu