| anonim_4396 a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma! Cand in tru pe control pane imi apare control panel dar nu normal. Este albastru in loc de alb si sunt doar putine optiuni pe acolo, inainte nu era asa, de exemplu nu imi apare mouse etc.... Dau funda si tot respectul meu va rog. Si apropo se va si mai mari :S

Răspuns Câştigător
| SintSmekerulTpu a răspuns:

Sus in cont la dreapta ai o opțiune, de acolo se pot arta cum au fost.

1 răspuns:
| Codrinn69 a răspuns:

Am gasit pana la urma happy trebuia sa dau in modul clasic...