| AncaSiAtat. a întrebat:

Un centru de developat poze in bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Bucuresti
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Sos. Colentina 6 (in incinta Kaufland)
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Sos. Oltenitei 2 (in incinta City Mall)
Turbo Photo & GSM Shop Colentina - Bucuresti, Sos. Colentina 426-426A (in incinta Carrefour Cole
Turbo Photo & GSM Shop Jollie Ville - Bucuresti, Str. Erou Iancu Nicolae 103bis
Turbo Photo & GSM Shop Piata Amzei - Bucuresti, Tache Ionescu, Nr. 1, Sector 1
Turbo Shop Carrefour Feeria - Bucuresti, Sos. Bucuresti-Ploiesti 44A, Sector 1
Turbo Shop Crangasi - Grant Shopping Center - Bucuresti, Str. Virtutii 148, Sector 6
***FUJI.DIGITAL.PRINT.SHOP*** - Bucuresti, B-DUL ION MIHALACHE NR. 42-52 BL. 35
***FUJI.DIGITAL.PRINT.SHOP*** - BUCURESTI, B-DUL REGINA ELISABETA NR. 30
3M Color - Bucuresti, Piata Lahovari
ANDAVI SERVICE S.R.L. - Bucuresti, Ion Mihalache 205 (vis-a-vis de Pta Domenii)
Andreas Foto - Bucuresti, Pasaj Lipscani
Andreas Foto 2 - Bucuresti, Bul I. C. Bratianu, nr. 36 A
Benta Foto - Bucuresti, Dr.Sarii Nr. 96
DIGIT.ALL - Bucuresti, Bucuresti, Calea Mosilor 219
Digital Media Photo - Bucuresti, Str. Biserica Amzei 29 (Gal Foto)
Digital Media Photo - Scanari profesionale - Bucuresti, C.A.Rosetii 10, ap. 4, int. 04
DigitalONE-Fujifilm Digital Print Shop - Bucuresti, Calea Mosilor 219 (intersectie cu bd. Dacia si str.
DigitalONE-Fujifilm Digital Print Shop - Bucuresti, Str. Tache Ionescu nr. 1 (zona Amzei)
EFECT COM. - BUCURESTI, OBREGIA NR. 29
EFECT FOTO - BUCURESTI, FERDINAND nr. 101
Filmari si fotografii - Bucuresti,
Foto Alcis - Bucuresti, Complex Timpuri Noi
Foto Ambasador - Bucuresti,
FOTO ANDREEA SRL (Kodak Expres) - Bucuresti, Sos Mihai Bravu 107-119, Sector 2
Foto Express - Bucuresti, Lizeanu 15
FOTO GES - SEC. 2, SOS COLENTINA
Foto Margot - Bucuresti, Hotel Bulevard
FOTO MIRON - BUCURESTI, GEORGE ENESCU NR 25 SECT 1
Foto Profesional - Bucuresti, Patriei
Foto Union - Focus94 Durst Visolab 45 VDS - Bucuresti, Ion Campineanu 26
foto univers - bucuresti, bulevardul regina elisabeta nr 30
FotoCeramica - Bucuresti, Sos Giurgiului 121
Fotoexpress - Bucuresti, BILLA
FOTOLAND - Bucuresti, Ion Mihalache 79
FotoXpress - Bucuresti, B-dul Nicolae Titulescu nr. 64, bl. 24A, parter
FUJI Digital Print Shop - Bucureºti, B-dul Regina Elisabeta nr. 30
Fujifilm Digital Imaging - Bucuresti, Bucuresti, Centrul Comercial CORA, Sos. Vergului n
Fujifilm FotoXpress - Bucuresti, B-dul 1 Decembrie 1918 nr. 33A, complexul comercia
FujiFilm Professional-LUCKY SUPERSTAR - Bucuresti, Splaiul Independentei nr. 2K, sector 3, Bucuresti
GoldPrint - Bucuresti, La Romana la Coloane
GoldPrint - Bucuresti, Langa Magazinul EVA
GoldPrint - Bucuresti, P-ta Kogalniceanu
HI FI MEDIA - bucuresti, cetatea de balta 86, sector 6
Image Service - Bucuresti, Sos. Colentina nr. 2- Magazinul Bucur Obor
Ionut Macri - Bucuresti, Finlanda 21
Kodak - Bucuresti, Sos Vergului Incinta CORA
KODAK - Militari, Piata Gorjului
Kodak Express - Bucuresti, Dorobanti, langa Cofetaria Ana
Kodak Express - Imago Art - Bucuresti, B-dul Carol nr. 8
Kodak Express Orhideea - Bucuresti, Carrefour Orhideea
KODAK EXPRESS Unirea - Bucuresti,
KONICA DIGITAL - BUCURESTI, www.usphoto.ro
KONICA DIGITAL - COMENZI ON-LINE - BUCURESTI, www.usphoto.ro
KONICA DIGITAL PHOTO EXPRESS - BUCURESTI, HYPERMARKET CORA
Konica Photo Express - Bucuresti, Bd. Titulescu nr. 1
Magic Foto - Bucuresti, Magazinul Carrefour
MAGIC FOTO - Bucuresti, Carrefour Militari
Marco Foto - Bucuresti, Calea Vitan, nr. 13-19, Complex Piata Vitan
Marian Cazacu - Bucuresti, Calea Rahovei 321
Mihai Minel - Bucuresti, Bucuresti
Mistral Foto - Bucuresti,
MIVA FOTO - BUCURESTI, BUL. FERDINANT; P.LAHOVARI; BUL. N. TITULESCU
Mobishop Foto - Bucuresti, Magheru 12-14
Modern Photo Studio - Bucuresti, Blv. Basarabia nr. 98
NEW PHOTO FULL DIGITAL - BUCURESTI, DRUMUL TABEREI 34
New Star Foto - Bucuresti, Stefan Cel Mare 33
OCTOGON 2002 S.R.L. - BUCURESTI, Str. DOAMNA GHICA, Nr. 6
Patric Art - Bucuresti, Nicolae Balcescu 21
Patric Art - Bucuresti, Bd. Elisabeta, sector 1
Photomania - Bucuresti, Intr. Tudor Stefan mr. 10 sect. 1
Pixelnet - Bucuresti, http://www.pixelnet.ro
Pixelnet Digital Foto print - Bucuresti, Reteaua de magazine Colop Stampile Express
PROCA'S COMIMPEX - Bucuresti, P-ta Niky Scorpion
PROCA'S COMIMPEX - Bucuresti, Bd. Iuliu Maniu nr. 61
PROCONY '97 COM /FOTO- DIGITAL - BUCURESTI, IULIU MANIU 108 C
PROCONY '97 COM /FOTO- DIGITAL - BUCURESTI, Piata DRUMUL TABEREI 44(in interior)
PROCONY '97 COM /FOTO- DIGITAL KODAK EXPRES - BUCURESTI, Piata DRUMUL TABEREI (BRASOV 27)
ProFoto '99 - Bucuresti, Calea Rahovei nr. 358
ProFoto'99 - Bucuresti, Dr. Taberei nr. 82
REAL FOTO - BUCRESTI, CAMIL RESSU 22
ROGVAIV FOTO - BUCURESTI, STR JIULUI 2 SC 1
rogvaiv foto - bucuresti, str jiului 2
ROYAL FOTO - Bucuresti, Liviu Rebreanu 12
studio ges - sec. 2, sos colentina nr. 1
Top Color - Bucuresti, Market XXL Sos. Fundeni
TRAFFIC CENTER - Bucuresti, Cimpineanu nr. 5
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Centrul Comercial Prosper Mihai Bravu
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Centrul Comercial Orhideea
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Centrul Comercial Prosper 13 Septembrie
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Centrul Comercial CORA
Turbo Photo & GSM Shop - Bucuresti, Bucuresti Mall, Calea Vitan nr 55-59, parter

7 răspunsuri:
| TrustMe a răspuns:

Langa SIR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca online la www.deimagini.ro, ofera servicii complete si sunt super.

| costin1000 a răspuns:

Www.DeImagini.ro - recomand cu incredere, servicii online, scutesti timp si drumuri fara rost prin oras.

| Florin_Anton_1974 a răspuns:

La Atelier Foto.
http://atelier-foto.ro
Se pot incarca si online fotografiile si curierul le aduce acasa.
Plus, preturile avantajoase la printare fotografii si albume fotocarte.

Punct de lucru: Splaiul Independentei nr. 4, sector 5, Bucuresti
Telefon: 0773.794.871
E-mail: contact@atelier-foto.ro

| Florin_Anton_1974 a răspuns:

La Atelier Foto pe Splaiul Independentei nr.4 Bucuresti.
Sau online pe atelier-foto.ro
Calitate net superioara a printurilor si albume fotocarte la cele mai mici preturi!