| BBiiiaa a întrebat:

Un program de editat filmulete?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Depinde ce vrei sa facihappy daca e doar taiat unit si convertit folosesti: Xilisoft Video Converter Ultimate! pentru altele care nu se gasesc mai sus folosesti CyberLink PowerDirector

6 răspunsuri:
| seby97 a răspuns:

Movie Maker(pentru cei incepatori), Sony vegas (utilizatori experimentati), VideoPad Video Editor si altele

Răspuns utilizator avertizat
| andrei1237 a răspuns:

VideoPad Video Editor.

| Seepty a răspuns:

Cel mai bun este Sony Pro Vegas si cel mai folosit mai ales de vloggeri.

| DanteDMC a răspuns:

AVS Video Editor este cel mai simplist program de editat si foarte bun.

| LTAA a răspuns:

Windows Movie Maker, Sony Vegas.