| robybabel007 a întrebat:

Unde pot gasi si eu autocad 2004?

2 răspunsuri:
| Anonim77797 a răspuns:

Pe olx

| MariusGeorgeTipa a răspuns:

Licentele Autocad sunt disponibile in mai multe variante: subscriptie platita lunar, anual, trial de 30 zile sau licenta educationala. Deci nu 'se descarca" decat varianta trial 30 zile.
Pentru informatii legate de licente Autodesk, ai aici toate informatiile inclusiv cele legate de versiunea educationala:
www.softedu.eu/licenta-autocad.html
www.softedu.eu/versiuni-autocad.html

Daca te intrebi care este diferenta intre Autocad si Mechanical sau Electrical, iata aici raspunsul:
http://www.softedu.eu/autocad-sau-mechanical.html