| darcalex a întrebat:

Unde pot gasi un hack la wolf team? Dau fundita. Multumesc!

26 răspunsuri:
| publicname a răspuns:

Cu placere

| darcalex explică:

straight face nu ziceam ca iti dau fundita pe degeaba straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cheat ceva pe wolfteam va rog.care aveti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe www.wolfteamhacks.net
acolo alegeti free hacks downlodati programu dupa acea va luati parola
Sub " download file " o sa gasiti niste propoziti, cauta :here: e cu albastru de acolo luati parola deschideti programu introduceti parola in el iar dupa aceea intrati in wolfteam si rupeti pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unde este chestionarul cand vrei sa CAUTI PAROLA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie parola de la hack de pe saitu www.wolfteamhacks.net va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi zice si mie parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand dau pe un download link zice ca nu sunt suveyvuri dinalea sau cum se numesc pentru. tara mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** numai hackuri vreti aaa?
nu stiti sa jucati ratatilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. nu ma enerva.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut hack dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut hack si nu gasesc, caut hack si nu gasesc...Toti hack-eri sa apeleze la mine!laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E virusat ala de pe www.worlfteamhacks.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este ma parola sa moara bibi de ma descurc plssssss help!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ratati sunteti.no sa va dea ba nimeni parola de la hack.asa ca jucati corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gamerzplanet.net/......hacks.html -- dar nu cred ca mai e valabil si risi un ban.

anyway:
http://www.google.ro/......http?/ spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai cont dau hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paroa d34-862-015

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce site pot sa imi fac un cont la wolf team?

| iiLeopard a răspuns:

Va rog unde pot gasi hack made by wolf va rog plizz big grin thumbs up Multumesc

| DjCurca a răspuns:

Nu aveti nevoie de hack la acest joc...o sa il fwteti exact ca pe Counter-Strike. eu sunt colonen in fine pentru noobi am Vulturul ca emblema. deci sa zic asa un site pentru hakuri. www.prostdeputi.com! poftim!

| Iuliu_Suciu_1992 a răspuns:

Toti sunteti varza... ce e asa greu sa joci corect ◘

| Carare_Alex_1998 a răspuns:

Ratatilor ce e asa greu sa jucati. va place conturi de-a gata, fraierilo. uite un site. www.sunteti-prosti-de-bubuiti.ro

| justme50 a răspuns:

Vezi ca e gratis da trebuie sa faci un survey inainte sa descarci si e lifetime codu
http://gamesaimbot.com/2012/12/wolf-team-aimbot.html

| Elena_Alexia_1990 a răspuns:

La wolf online poti gasi hackeri la dragon lava! Dar cand iti alegi lupul sa dai pe world mai intai! ATENTIE DACĂ NU DAI PE WORLD NU SUNT HACKERI