| ItzRivenGod a întrebat:

Unde pot gasi un site cu trucuri magice explicate ca sa le pot face si eu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.ardei-iute.ro si daca nu merge acolo...incearca asta: http://www.ardei-iute.ro/trucuri. htm

76 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi pe adresa www.ardei-iute.ro. Sau daca nu merge poti intra pe google si sa scrii trucuri cu carti si sigur iti va da.Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa intru pe alt pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.,/bmovumloe citeste prin cuvinte si vei intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu scrie pe internet trucuri magice explicate pe youtube acolo vei gasi multe trucuri sunt roger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe emagie.ro aici ai mai multe trucuri dar trebuie sa iei un dvd pentru a le vedea explicatia.

| Whatafy a răspuns:

Cred ca cele mai bune trucuri sunt cele realizate pe http://trucuri-magice.ro/ unde au adunat peste 5 milioane de vizualizari in mai putin de un an, poate pentru ca sunt toate frumos explicate in limba romana.

| andreea133 a răspuns:

Cauti pe Google si o sa gasesti o mie si una de site-uri

| silviu2011_1523 a răspuns:

Lasatima cu ardei iute nu ati auzit de dli.ro sau altceva

| DyMä_ßyancä_1996 a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu

| adela22_2264 a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe www.eMagie.ro. Sunt explicate in romana.

| andreyut2 a răspuns:

Sa stii ca magia nu exista sunt decat niste trucuri, niste iluzii. Exista magia dragostei

| Corina_Wallach_1966 a răspuns:

Youtube.com

| dliro a răspuns:

Http://dli.ro/trucuri-magice aici ai trucuri magice explicate, sunt filmulete HD, sunt usor de facut si multe dintre ele sunt impresionante, momentan sunt vreo doua zeci dar numarul lor creste in fiecare zi, sau saptamana.