| bitzaxp90 a întrebat:

VA ROG AJUTOR! Nu mai suport internetul asta prin router, si va rog nu imi spuneti sa cumpar altceva ca nu am bani. Deci in fiecare minut se deconecteaza de vreo 5432059230 ori si am incercat vreo 30 de minute sa intru aici ca sa scriu toate astea din cauza deconectarilor si a internetului prea slab. Nu mai suport asa ceva, vreau sa nu se mai deconecteze, mereu cand am nevoie de net face asa iar cand nu am nevoie merge perfect, cand nu am nimic de facut... Va rog frumos ajutati-ma ca eu nu mai am nervi si rabdare cu asemenea internet jalnic.

2 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Eu sunt prin router si nu mi-a picat niciodata. Sunt la R**T*****M,am facut setarile asa cum scrie in carte si merge perfect, suna la firma la care esti sa iti dea detalii, poate ai probleme pe retea. bafta

| Claudiu_Nicoleta_1995 a răspuns:

Vrei sa castigi simplu si rapid?
atunci inregistrazate aici acum si primesti 500 dolari doar pentru inregistrare ...incearca nu ai ce pierde, eu zic ca merita, eu sunt membru si deja am retras 2500 dolari in doar o luna ...incearca si tu bafta!
http://ru.bizcom.com.ru/affiliates/signup.php?a_aid=nicoleta12