| downloadjocurionline a întrebat:

Va rula windows 8.1 pro 2013 pe system-ul asta: Intel Core 2 duo E6550 2.33 2.34, Memorie Ram 2, 00 GB ddr2, Placă video 9800GT... Va merge bine sau greuu?

4 răspunsuri:
| ionutyoyo a răspuns:

O sa-ti mearga cam greu.da nu foarte tare. oricum destul de tare incat sa te scoata din minti laughing funda?

| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Va rula, cu siguranta, insa greu deoarece windows 8.1 cere 2gb ram pe recomandat, fix cum ai tu.Asa ca vei avea probleme la jocuri.Decizia ta..bafta!

| crysty1222 a răspuns:

O sa mearga, dar iti propun sa instalezi varianta x86 deoarece consuma mai putin din memoria ram.

| OnuOnulică a răspuns:

O să îți meargă însă destul de greu.