| anonim_4396 a întrebat:

Vand sistem audio Genius 5.1 model 5050, informatii despre sistem http://www. sigmanet. ro/Genius-SW-HF5.1-5050-Cherry--id36180 L-am cumparat acum o luna si sunt multumit foarte multumit de el, dar nu este bun pentru camera mea.Merg toate boxele si subwooferul perfect, am toate firele la el, telecomanda si garantie pe 2 ani daca imi aduc bine aminte.Se vede pe el ca nu este folosit.il dau cu 400 de lei.ma puteti contacta la id de messenger yo_adytzu95 sau la nr de telefon 0769233871

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate e 350 in magazin

| petrica1990 a răspuns:

Du-te ma de aici cu sistemu tau si impuscate ...il dai cu pretu de magazin.
1 mil jumate am cumparat eu; a mana 2. pune-l in vitrinalaughing