| BenjaminFranklin a întrebat:

Vreau sa descarc niste video-uri de pe un site, insa problema este ca formatul lor e f4f si eu nu stiu cum sa le convertesc in mp4 sau avi sau wmw. Help!

Răspuns Câştigător
| AnGamerHelper a răspuns:

Ok te ajut eu sunt gamer youtuber si am mai intalnit probleme. Am descarcat programul acesta : http://www.idealshare.net/video-converter/f4f-converter.html (are tutorial acolo) si da merge. FUNDA?

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Descarca programul Video Get poti sa descarci filmulete de oriunde.